Shrink paketleme nedir?

Üretimden çıkan ürün/ürünler son tüketiciye ulaşana kadar farklı süreçlerden geçer.

Depolanmaları, raflara dizilmeleri, defalarca nakledilmesi, el değiştirmesi, alış veriş sepetine girmesinden son tüketicinin ürünü paketinden açana kadar ki tüm bu süreçlerde; ürünün bozulmamış, dağılmamış, üretimden son kullanana kadar dokunulmamış, açılmamış, kırılmamış, içerisinden bir şeyler alınmamış gibi garantiler ister.

Tam da burada shrink paketleme dediğimiz sistem devreye girer. İster tek parça ister çoklu ürünler şeffaf parlak ve şıklık katan bir filmle kaplanır. Hem ürünler korunur, hem de ürüne albeni ve şıklık katarak rakiplerinden öne geçmesi sağlanır. Ayrıca sıkça karşılaşılan iptal ve iadelerin önüne geçmesi sağlanır.

Bu işlem yani shrink paketleme için www.ibakambalaj.com internet sitesinde görebilirsiniz; imalatı gerçekleştirenlerin ihtiyaç, kapasite ve bütçelerine en uygun makineler ile ucuz ve seri ambalaj yapabilen makineler devreye girer. İster manuel ister otomatik uygulamaya cevap veren makinelerde şeffaf esnek ve şık ambalaj için shrink filmler ile kaplanır sevkiyat ve satışa uygun hale gelir.

Bir cevap yazın

1
×
Şuan bize whatsapptan ulaşabilirsiniz