İBAK Ambalaj Shrink Makina Film San. Tic.

1993 yılında başlayan ticari faaliyetimiz, 1995 Türkiye de ilk shrink makinelerini üreten ve önder kurumsal bir firmada 6 yıl satış pazarlama ve üretim aşamalarında çalıştıktan sonra 2001 yılın da İBAK markası ile kendi oluşumumuzu oluşturarak siz değerli müşterilerimize hizmete başladık.

Kuruluşunda 150 metrekare olan hizmet üretim alanımız;bugün 1500 metre kare kapalı alanda lazer kesim ve otomatik apkant kesim büküm üniteleri, cnc ve tam otomatik torna freze imalatları ile tamamen kendi bünyemizde seri üretime geçerek gelişimimize devam ediyoruz.

Pvc, poliolefin, polietilen shrink filmleri ve gıda strech filmleri ve paleth strech filmlerinde de daima stoklu kaliteli ürün ve hızlı dağıtım ile tüketicilerin tercih ve taleplerine anında cevap vermekteyiz.

Yılların getirdiği uzmanlık ve bilgi birikimine; hep meraklı ve araştırmacı kalan ruhumuz ve azmimizi kaybetmedik. Hep daha kaliteli daha seri ve daha uygun fiyatlı shrink makineleri üretmenin yollarını aradık.
Bu gün özel talep ve üretim çözümlerimizin dışında 24 ayrı ve seri üretim shrink makineleri yedek parçaları ve sarf malzemeleri ile değişen ve gelişen pazara öncü olma misyonumuzu koruduk ve bu gayreti koruyacağız.

Gerek yurt içinde gerek se yurt dışında ki müşterilerimizin güven ve tercihleri bizleri daha iyi daha kaliteli ve daha zengin alternatif çözümleri üretmemize sevk etmektedir ve bundan onur duymaktayız.

Geçen yıllar boyunca yurt dışı ve yurt içi katıldığımız fuar ve tanıtımlara ve fuar dışı uygula ve tanıtımlarımız devam etmektedir.

Her zaman çevreye en uyumlu geri dönüşümlü ürünleri üretim ve satış kalemlerimizde tuttuk ve tutmaya devam edeceğiz.
Daima dinamik sorgulayıcı ve uzman kadrolarımızla huzurlu ve verimli çalışma, mutlu ve gelecekten emin personelimize yeni ve gençleri ekleyip bilgi ve uzmanlıklarımızı paylaşmaya devam etmekteyiz.

Shrink ambalaj makineleri dışında otomatik hatlar, besleme konveyörleri, otomasyon ve yazılım çözümleri, verimlilik artırıcı üretim hat ek üniteleri, özel ebatlı ve farklı uygulamalara cevap verecek ambalaj makineleri üretimimiz devam etmektedir.

Bünyemizde çözümü olsun yada olmasın gıda ve gıda dışı tüm ambalaj sorunlarınızda bilgi ve çözüm önerilerimizle hep yanınızda olduk ve olmaya devam edeceğiz.